Hakkımızda
Kurumsal
Kadromuz
Bölümler
Programlar
Kütüphane
Yayınlar
 
Uluslararası Ofislerimiz

Fakültemiz kapsamında faaliyetlerini sürdüren uluslararası ofislerimizin internet sayfalarına aşağıdaki bağlantıları takip ederek ulaşabilirsiniz.
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi olarak 70'ten fazla Avrupa üniversitesi ile Erasmus + antlaşması imzalamış durumdayız. Fakültemizin yürütmekte olduğu Erasmus Öğrenci Değişim Programı'nın ayrıntılarına ve fakültemizde verilen İngilizce derslerin güncel listesine bu sayfa üzerinde sunduğumuz bağlantıları takip ederek ulaşabilirsiniz.
Uluslararası İşbirliği Ofisi, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi ile diğer üniversite ve fakülteler arasında öğrenci ve akademik personel değişimi gerçekleştirmek, konferans, sempozyum, panel ve çalıştay gibi akademik etkinlikler düzenlemek, çeşitli üniversiteler ile ortak yüksek lisans ve doktora programlarını hayata geçirmek ve uluslararası eğitim kurumları ile işbirliği tesis ederek Mülkiye’nin uluslararası alanda tanıtımını sağlamak gibi temel amaçlar doğrultusunda faaliyet göstermektedir.


 © 2019, Siyasal Bilgiler Fakültesi